ŘADOFF CREW

„Kdo jsou Řadoff Crew? Velice zkušený, léty prověřený a velmi různorodý tým vedoucích/praktikantů. Základem každého dobrého tábora jsou vedoucí – zkušení a prověření vedoucí! A proto na výběr svých vedoucích kladu ten největší důraz. Téměř všichni vedoucí byli na Řadoffě i jako děti, a tudíž znají tábor z obou stran a já znám je. Každý vedoucí navíc musí předložit zdravotní osvědčení o schopnosti práce s dětmi. Jen málokterý tábor se může pochlubit tak stálým a zkušeným týmem vedoucích – moji vedoucí se nemění každý rok. K našim teenagerům se všichni snažíme přistupovat jako ke kamarádům, porozumět jim – i když to občas bývá docela složité. :) S klidným svědomím mohu prohlásit, že za všechny Řadoff Crew dám ruku do ohně.“

Pavel Svoboda – hlavní vedoucí a garant dovolené pro teenagery.

PÁJA

vedoucí od roku 1996

Bdí nad vším, nad čím je třeba bdít. A když nebdí, tak spí a ví, že ostatní Řadoff Crew to zvládnou i bez něj. Brzy se přehoupne přes třicátou řadoffskou sezónu.

PÉŤA

vedoucí od roku 1996

Jó Péťa. To se musí zažít. Slovy se to popsat nedá. Tam kde jiní s hovězími nápady končí, Péťa začíná. A přitom na pohled takovej hodnej nenápadnej kluk.

MARTIN

vedoucí od roku 2000

Nic není dokonalé, a proto je stále co vylepšovat. Jakožto zkušený marketingový specialista přenáší tuto tezi i do prostředí dětského tábora. A vždycky je to zábava. Někdy pro něj, někdy pro nás.

ONDRA

vedoucí od roku 2005

Na několik málo let nás opustil, ale velmi rychle pochopil, kde je jeho místo a je zpět. Bohužel nám v mezidobí poněkud zpustnul a odmítá se opět civilizovat. Neva.

VOJTA

vedoucí od roku 2005

Nedávno se mu splnil velký sen. Věříme ovšem, že ho to nijak zásadně nezmění. Chceme Vojtu takového, jaký je už mnoho let.

BÉDA

vedoucí od roku 2006

Kdyby bylo po jeho, jedli bychom celých 14 dní řadoffského pobytu utopence. Béda je přezdívka. Jak se skutečně jmenuje si matně pamatuje jen on sám a matrikářka.

DAVID

vedoucí od roku 2009

Je třeba si před ním dávat pozor na to, co říkáte. Jakmile vyslovíte jakékoliv přání, tak on to zařídí a sežene. A ještě nepodstatný detail: Jeho oddíl velmi často vyhrává celotáborovku. Náhoda?

MAREK

vedoucí od roku 2010

Pokud byste potřebovali Vašeho potomka v průběhu tábora doučit něčemu z matiky, fyziky a nebo chemie, není problém. Nebude-li zrovna hrát na kytaru a nebo běhat za Bořátkem.

INEL

vedoucí od roku 2014

Hodně z nás mívalo vlasy jako on. Kdysi. Jediný pravověrný metalista, který je ovšem dokladem toho, že pod tvrdou slupkou se vždycky ukrývá to nejlepší.

BABU

vedoucí od roku 2015

Je zvyklá pracovat v mužském kolektivu, takže je velmi nesnadné jí vyvést z míry. Ale když se rozjede, tak nezná míru a je s ní velká psina.

VERČA

vedoucí od roku 2016

Na první pohled velmi důvěryhodná osoba, čehož si náš kolektiv mnohdy poněkud loupežnického vzezření velmi váží. Odolná od hlavy až k nártu – prověřeno nezávislými zátěžovými testy.

ŠTĚPÁN

vedoucí od roku 2016

Mluví, jen když je to nezbytně nutné a nebo je tázán. Zkrátka, má vychování. Ale jakmile Řadoff přikryje černočerná tma, začnou se s ním dít neuvěřitelné věci…a vychování je to tam.

KIKI

vedoucí od roku 2017

Naše bývalá dlouholetá pionýrka, současná vedoucí a jisto jistě budoucí architektka, která nám jednou na Řadoffě vybuduje kašnu nebo rozhlednu. Obé bychom si přáli tuze moc.

KAČKA

vedoucí od roku 2019

Je hlučná jen výjimečně, sprostě téměř nemluví. No a pak jsou tady ty výjimečné okamžiky, kdy je všechno jinak…

PÉŤA

vedoucí od roku 2020

Mít v dnešní době po ruce dobrého právníka se vždycky hodí. I na dětském táboře. A ona si přitom na nic nehraje. Ale hravá je. To zase jo.

HANČA

vedoucí od roku 2021

Jediná kvalifikovaná pedagožka v našich řadách. Naštěstí je natolik mladá, že jí práce s dětmi ještě nepoznamenala, a tudíž je normální a moc fajn.

HANKA

vedoucí od roku 2022

I po těch několika letech si pořád myslí, že k nám nepatří, ale plete se. Překvapivě dobře snáší naše nemístné žerty. Někdo sbírá známky, někdo běhá po horách, Hanka uklízí. Pořád.

DROBEK

vedoucí od roku 2005

Náš doktor, takže vlastně Dr.Obek. Má velké srdce. Ale i velkou hlavu, velkou nohu, velké ruce… On je celý takový velký.

EMERITNÍ ŘADOFF CREW

TÓŇA
MÍŠA
ROBIN
LUCKA
KAČKOFF
KAČKA R.
PEPI
HONZA
ALENKA
MATĚJ
FILIP
DRAKOUŠ

Pozor! ŘadOFF bude na zcela novém místě!

Po mnoha letech měníme místo i termín vaší dovolené pro teenagery. Na ŘadOFF letos pojedete do rekreačního střediska NESMĚŘ nedaleko Velkého Meziříčí na Vysočině. Tábor se také uskuteční v novém termínu od 31. července do 13. srpna 2022.

Elektřina bude k dispozici nově na všech chatkách, vyhlášená místní kuchyně (nově snídaně formou bufetu) a spousta dalších změn směrem k lepšímu. Co se ovšem nemění, to jsme my – Vaši ŘadOFF Crew! Těšíme se na Vás! Veškeré další informace najdete zde na webu.