OBAVY Z TÁBORA?

 • Stabilní tým vedoucích/praktikantů. Těžko může fungovat tým, který se se nezná, který se sejde kompletní až na táboře, který se nepotkává po celý rok. Těžko můžete stoprocentně důvěřovat někomu, koho vidíte poprvé v životě. To se nás rozhodně netýká. Všichni(!) řadoffští vedoucí jsou bývalými řadoffskými rekreanty a případné nové posily se rekrutují výhradně z řad dětí. Někteří z nás jezdí na Řadoff přes 20 let. V řadách řadoffských vedoucích najdete právníka, lékaře, záchranáře, pár inženýrů, moderátora, IT specialisty – Vaše děti zkrátka zvládneme i mentálně :) .

 

 • Kvalitní zázemí. Možná jsme trochu rozmazlení, protože uznáváme poněkud komfortnější letní tábor. Určitě může být romantické strávit týden pod stanem bez vody a dalšího zázemí. Fajn. Ale co když ten týden proprší? V té chvíli je i ten největší drsňák rád za suchou chatku, teplou vodu, toaletu, jídlo z kuchyně, klubovnu a stodolu, kam se všichni vejdou. Tak tohle všechno máme a nestydíme se za to :) .

 

 • Kvalitní zdravotní péče. Za těch cca 25 let jsme nezaznamenali žádný větší úraz (ťuk ťuk na dřevo), ale člověk nikdy neví. Jsme připraveni. Náš doktor Drobek (čti Dr. Obek) je opravdový a zkušený lékař s diplomem, což je jistě mnohem víc než kurz první pomoci.

 

 • Dostatek vedoucích. Kapacita Řadoffa je 132 dětí. Nás vedoucích je každoročně minimálně 16. To je velmi luxusní poměr jinde nevídaný.

 

 • Příroda, prostor. Můžete mít tábor s nejlepšími vedoucími, obědy jako od maminky, komfort jako v hotelu, ale k čemu Vám to všechno bude, když nebudete mít na dosah přírodu? U mnohých rodičů je to mnohdy ten hlavní důvod, proč poslat děti na tábor – aby „vypadly“ z města. V tomto ohledu nemá Řadoff jedinou chybu.

 

 • Táborová pravidla. Léta praxe nás naučily, že teenegera nezdoláte spoustou zákazů a nařízení. Vše zásadní jsme proto dokázali vměstnat do sedmi stručných vět, které mají všichni po celou dobu tábora na očích. Tady je naše „Sedmero řadoffského teenagera“:
 1. Řadoffský teenager nekouří.
 2. Řadoffský teenager nepije alkoholické nápoje.
 3. Řadoffský teenager nebere žádné drogy a omamné látky.
 4. Řadoffský teenager se nevěnuje žádným sexuálním hrátkám.
 5. Řadoffský teenager se po večerce vždy nachází ve své chatce.
 6. Řadoffský teenager udržuje pořádek v areálu tábora.
 7. Řadoffský teenager má v úctě všechny Řadoff Crew a dbá jejich pokynů.

 

 

Reference

Hledáte-li reference, na našem fejsbůčku najdete spoustu našich bývalých rekreantů, kteří Vám jistě rádi poví, co jsme zač.

Každoročně se nám vrací téměř polovina těch, kteří s námi byli i rok předtím. A to i přesto, že na rozdíl od ostatních táborů nepokrýváme desetileté spektrum od 6-ti do 15-ti let, ale pouze od 13-ti do 17-ti.