Přihláška 1. část

  Provozovatel garantuje umístění do jedné chatky vždy pouze u té dvojice dětí, jejichž jména
  budou vzájemně uvedena na obou přihláškách!


  Závažnější trvalé zdravotní obtíže: Řadoff je určen pro zdravé děti. Pokud Váš syn/dcera není úplně fit a Vy byste ho/ji i přesto rádi poslali na náš tábor, uveďte zde prosím stručně diagnózu. Jde o to, abychom si dopředu vyjasnili, zda-li Vaše dítě Řadoff zvládne či nikoliv. Pokud se k nám tato informace dostane až v den nástupu, může se stát, že nebude k pobytu přijato. Děkujeme.

  Cukrovka či jiná metabolická onemocněníTěžší stupeň astmatu (neumožňující běhy do 5 km - prašné cesty, pole, louky, lesy, kopce)Vývojové vady pohybového aparátu limitující běžnou fyzickou zátěž (běhy do 5 km)Vážnější onemocnění limitující běžnou fyzickou zátěž (kardiovaskulárního systému, …)Neurologická onemocnění (epilepsie)Maniodepresivní stavy, psychiatrické diagnózy, stavy sebepoškozováníVážnější formy psychomotorické retardaceDalší závažné diagnózy, které by mohly omezovat běžný kolektivní chod tábora…


  Požaduji za příplatek 1500 Kč na celou dobu pobytu (bude uhrazeno v den nástupu na tábor):

  Vegetariánskou stravuBezlepkovou stravu

  Zde vložte posudek o zdravotní způsobilosti dítěte vystavený dětským lékařem


  Připomínáme, že datum vydání posudku nesmí být starší než 24 měsíců (platí k datu konce konání tábora). Pokud nyní tento posudek nemáte k dispozici, nevadí. Připomeneme se Vám před prázdninami, abychom předešli komplikacím v den nástupu na tábor.


  Povinné souhlasy k odeslání formuláře:


  V případě, že vám do pár minut nedorazí potvrzovací e-mail, tak prosím zkontrolujte schránku spamu.

  Pozor! ŘadOFF bude na zcela novém místě!

  Po mnoha letech měníme místo i termín vaší dovolené pro teenagery. Na ŘadOFF letos pojedete do rekreačního střediska NESMĚŘ nedaleko Velkého Meziříčí na Vysočině. Tábor se také uskuteční v novém termínu od 31. července do 13. srpna 2022.

  Elektřina bude k dispozici nově na všech chatkách, vyhlášená místní kuchyně (nově snídaně formou bufetu) a spousta dalších změn směrem k lepšímu. Co se ovšem nemění, to jsme my – Vaši ŘadOFF Crew! Těšíme se na Vás! Veškeré další informace najdete zde na webu.