Přihláška 1. část

  Provozovatel garantuje umístění do jedné chatky vždy pouze u té dvojice dětí, jejichž jména
  budou vzájemně uvedena na obou přihláškách!


  Závažnější trvalé zdravotní obtíže: Řadoff je určen pro zdravé děti. Pokud Váš syn/dcera není úplně fit a Vy byste ho/ji i přesto rádi poslali na náš tábor, uveďte zde prosím stručně diagnózu. Jde o to, abychom si dopředu vyjasnili, zda-li Vaše dítě Řadoff zvládne či nikoliv. Pokud se k nám tato informace dostane až v den nástupu, může se stát, že nebude k pobytu přijato. Děkujeme.

  CukrovkaTěžší stupeň astmatuManiodepresivní stavy, stavy sebepoškozováníVážnější onemocnění limitující běžnou fyzickou zátěžDalší závažné diagnózy zde neuvedené


  Požaduji za příplatek 1300 Kč na celou dobu pobytu (bude uhrazeno v den nástupu na tábor):

  Vegetariánskou stravuBezlepkovou stravu


  Povinné souhlasy k odeslání formuláře:


  V případě, že vám do pár minut nedorazí potvrzovací e-mail, tak prosím zkontrolujte schránku spamu.

  Pozor! ŘadOFF bude na zcela novém místě!

  Po mnoha letech měníme místo i termín vaší dovolené pro teenagery. Na ŘadOFF letos pojedete do rekreačního střediska NESMĚŘ nedaleko Velkého Meziříčí na Vysočině. Tábor se také uskuteční v novém termínu od 31. července do 13. srpna 2022.

  Elektřina bude k dispozici nově na všech chatkách, vyhlášená místní kuchyně (nově snídaně formou bufetu) a spousta dalších změn směrem k lepšímu. Co se ovšem nemění, to jsme my – Vaši ŘadOFF Crew! Těšíme se na Vás! Veškeré další informace najdete zde na webu.