novy radoff crew

ŘADOFF CREW

„Kdo jsou Řadoff Crew? Velice zkušený, léty prověřený a velmi různorodý tým vedoucích/praktikantů. Základem každého dobrého tábora jsou vedoucí, zkušení a prověření vedoucí. A proto na výběr svých vedoucích kladu ten největší důraz. Všichni vedoucí byli na Řadoffě i jako děti, a tudíž znají tábor z obou stran a já znám je. Každý vedoucí navíc musí předložit zdravotní osvědčení o schopnosti práce s dětmi. Jen málokterý tábor se může pochlubit tak stálým a zkušeným týmem vedoucích – moji vedoucí se nemění každý rok. K našim teenagerům se všichni snažíme přistupovat jako ke kamarádům, porozumět jim – i když to občas bývá docela složité. :) S klidným svědomím mohu prohlásit, že za všechny Řadoff Crew dám ruku do ohně.“

Pavel Svoboda – hlavní vedoucí a garant dovolené pro teenagery.

PÁJA

vedoucí od roku 1996

Bdí nad vším, nad čím je třeba bdít. A když nebdí, tak spí a ví, že ostatní Řadoff Crew to zvládnou i bez něj. Brzy se přehoupne přes dvacátou řadoffskou sezónu.

PÉŤA

vedoucí od roku 1996

Občas bývá přísný, a pak ho děti nemají rády. Jeden z nejstarších a nejzapálenějších – nic hořlavého před ním není v bezpečí. Vypadá celkem normálně, ale není.

MARTIN

vedoucí od roku 2000

Nic není dokonalé, a proto je stále co vylepšovat. Jakožto zkušený marketingový specialista přenáší tuto tezi i do prostředí dětského tábora. A vždycky je to zábava. Někdy pro něj, někdy pro nás.

ONDRA

vedoucí od roku 2005

Když měl dredy, báli se ho rodiče. Teď je nemá a bojí se ho děti, protože má po ruce vždy foťák a nic mu neunikne. Navíc mu to focení jde čím dál líp.

VOJTA

vedoucí od roku 2005

Psychicky nejvyrovnanější člen Řadoff Crew. Naprosto odolný jedinec s ohledem na stresující prostředí dětského tábora. Až ho jednou spatříme nervózního, bude skutečně zle.

TÓŇA

vedoucí od roku 2005

Děti ho mají rády, i když na Řadoffě zasahuje coby zdravotník. Poradí si s každým úrazem či chorobou, a ve většině případů si vystačí jen s Joxem, peroxid vodíku a dobrou radou. Jako záchranář umí zachránit i skomírající zábavu.

BÉDA

vedoucí od roku 2006

Kdyby bylo po jeho, jedli bychom celých 14 dní řadoffského pobytu utopence. Béda je přezdívka. Jak se skutečně jmenuje si matně pamatuje jen on sám a matrikářka.

DAVID

vedoucí od roku 2009

Nemá sice dřevěnou nohu, papouška na rameni, ani pásku přes oko, přesto je pravý Kapitán. Dokáže i nemožné, a je téměř nesmrtelný. Velký gentleman – ženám rozdává květiny.

MAREK

vedoucí od roku 2010

Vždy cca uprostřed řadoffského pobytu ochraptí. Nemá chatrné zdraví, ale nešetří své hlasivky při doprovodu své kytary. Na kytaru zahraje téměř cokoli. Sestoupil k nám shůry a my jsme tomu moc rádi.

MARTIN

vedoucí od roku 2014

Nikdo z nás nemá tak dlouhé vlasy. Při diskotéce je ho (a jeho vlasů) plná stodola. Uznává jen kapely co umějí hrát, kolem pasu nosí umělohmotný drát.

PEPI

vedoucí od roku 2015

Patří k němu neodmyslitelně jeho věrný čtyřnohý druh Justice a láska k vinylu. Dokáže usnout při jakýchkoliv klimatických i akustických podmínkách, což se mu občas vymstí.

BABU

vedoucí od roku 2015

Každý ročník Řadoffa začíná oslavou jejích narozenin, což nás vždycky pěkně nakopne. No a pak už i díky ní zůstaneme nakopnutí celých 14 dní.

HONZA

vedoucí od roku 2015

Další zástupce z chovné stanice Řadoff Crew v Rudné u Prahy. Jeho přirozená autorita koresponduje s jeho tělesnou schránkou.

ALENKA

vedoucí od roku 2016

Zpočátku se tvářila jak v říši divů, ale rychle se holka rozkoukala. Vladimír Vladimirovič vůbec netuší, o co přišel, když jí pustil na západ.

VERČA

vedoucí od roku 2016

Na první pohled velmi důvěryhodná osoba, čehož si náš kolektiv mnohdy poněkud loupežnického vzezření velmi váží. Odolná od hlavy až k nártu – prověřeno nezávislými zátěžovými testy.

ŠTĚPÁN

vedoucí od roku 2016

Má shodné příjmení s naším bývalým prezidentem, za což ho máme v úctě. Také umí výborně imitovat současného prezidenta, za což ho máme v neúctě.

KIKI

vedoucí od roku 2017

Naše bývalá dlouholetá pionýrka, současná vedoucí a jisto jistě budoucí architektka, která nám jednou na Řadoffě vyprojektuje lunapark. To bychom si přáli tuze moc.

MATĚJ

vedoucí od roku 2017

Má velice dobré přesvědčovací schopnosti, ve svých 19-ti letech nás přesvědčil, že je stále dítětem a my mu udělili výjimku. Když si o rok později opět poslal přihlášku, udělali jsme ho radši vedoucím (Poznámka: Pozor toto není návod jak se stát členem Řadoff Crew:-))

FILIP

vedoucí od roku 2017

Je na něj spolehnutí, protože vždy víme, kde přesně ho najdeme. Má totiž rád vodu … ve vodní dýmce.

DRAKOUŠ

jedoucí od nepaměti

Nepostradatelný člen Řadoff Crew. Přiveze a odveze cokoliv, odkudkoliv a kdykoliv. Jeho maximální nosnost je nekonečná. I cesta je pro něho cíl.

EMERITNÍ ŘADOFF CREW

DROBEK
MÍŠA
ROBIN
LUCKA
KAČKOFF
KAČKA R.

Pozor! ŘadOFF bude na zcela novém místě!

Po mnoha letech měníme místo i termín vaší dovolené pro teenagery. Na ŘadOFF letos pojedete do rekreačního střediska NESMĚŘ nedaleko Velkého Meziříčí na Vysočině. Tábor se také uskuteční v novém termínu od 31. července do 13. srpna 2022.

Elektřina bude k dispozici nově na všech chatkách, vyhlášená místní kuchyně (nově snídaně formou bufetu) a spousta dalších změn směrem k lepšímu. Co se ovšem nemění, to jsme my – Vaši ŘadOFF Crew! Těšíme se na Vás! Veškeré další informace najdete zde na webu.