ŘADOFF CREW

„Kdo jsou Řadoff Crew? Velice zkušený, léty prověřený a velmi různorodý tým vedoucích/praktikantů. Základem každého dobrého tábora jsou vedoucí, zkušení a prověření vedoucí. A proto na výběr svých vedoucích kladu ten největší důraz. Všichni vedoucí byli na Řadoffě i jako děti, a tudíž znají tábor z obou stran a já znám je. Každý vedoucí navíc musí předložit zdravotní osvědčení o schopnosti práce s dětmi. Jen málokterý tábor se může pochlubit tak stálým a zkušeným týmem vedoucích – moji vedoucí se nemění každý rok. K našim teenagerům se všichni snažíme přistupovat jako ke kamarádům, porozumět jim – i když to občas bývá docela složité. :) S klidným svědomím mohu prohlásit, že za všechny Řadoff Crew dám ruku do ohně.“

Pavel Svoboda – hlavní vedoucí a garant dovolené pro teenagery.

PÁJA

vedoucí od roku 1996

Bdí nad vším, nad čím je třeba bdít. A když nebdí, tak spí a ví, že ostatní Řadoff Crew to zvládnou i bez něj. Brzy se přehoupne přes dvacátou řadoffskou sezónu.

PÉŤA

vedoucí od roku 1996

Občas bývá přísný, a pak ho děti nemají rády. Jeden z nejstarších a nejzapálenějších – nic hořlavého před ním není v bezpečí. Vypadá celkem normálně, ale není.

MARTIN

vedoucí od roku 2000

Díky němu se občas na Řadoffě otevře bar, který by nám záviděli i v centru Třeboně. Nápoje (nealkoholické!), které míchá, vymýšlí a zná jen on sám. Což ostatně není jediné jeho tajemství.

DROBEK

vedoucí od roku 2003

Nejvyšší a největší z Řadoff Crew. Buď je na fotce on, nebo my. Všichni se tam nevejdeme. Když si stoupne na špičky, vidí až do Třeboně. Už jako novorozeně vážil přes 5 kilo.

MÍŠA

vedoucí od roku 2003

Do práce musí chodit v obleku a tak na Řadoffě nosí pořád svůj oblíbený svetr, který mu každý závidí (nikoliv viz. foto). Míša je právník. Hodný právník. Veselý právník a dnes už i advokát.

ONDRA

vedoucí od roku 2005

Když měl dredy, báli se ho rodiče. Teď je nemá a bojí se ho děti, protože má po ruce vždy foťák a nic mu neunikne. Navíc mu to focení jde čím dál líp.

ROBIN

vedoucí od roku 2005

V lovu medvědů porazil i samotného Putina. Dvakrát. Jakožto tvůrce tohoto webu si sem může svobodně napsat, co chce.

TÓŇA

vedoucí od roku 2005

Děti ho mají rády, i když na Řadoffě zasahuje coby zdravotník. Poradí si s každým úrazem či chorobou, a ve většině případů si vystačí jen s Joxem, peroxid vodíku a dobrou radou. Jako záchranář umí zachránit i skomírající zábavu.

VOJTA

vedoucí od roku 2005

Psychicky nejvyrovnanější člen Řadoff Crew. Naprosto odolný jedinec s ohledem na stresující prostředí dětského tábora. Až ho jednou spatříme nervózního, bude skutečně zle.

LUCKA

vedoucí od roku 2006

Vyniká mnoha (respektive dvěma) přednostmi. A pak také vyniká tím, že je vynikající v docházce na všechny řadoffské akce v každém ročním období. Je celkem tichá. Aspoň někdo.

BÉDA

vedoucí od roku 2006

Kdyby bylo po jeho, jedli bychom celých 14 dní řadoffského pobytu utopence. Béda je přezdívka. Jak se skutečně jmenuje si matně pamatuje jen on sám a matrikářka.

DAVID

vedoucí od roku 2009

Nemá sice dřevěnou nohu, papouška na rameni, ani pásku přes oko, přesto je pravý Kapitán. Dokáže i nemožné, a je téměř nesmrtelný. Velký gentleman – ženám rozdává květiny.

KAČKA J.

vedoucí od roku 2010

Patří k těm nevychovaným – Řadoffem nevychovaným. I přesto olbřímí handycap se velmi rychle zařadila do našeho kolektivu. Což ovšem není nijak těžké.

KAČKOFF

vedoucí od roku 2010

Na svou drobnou postavu je až nepřiměřeně veselá. Kdyby tomu tak nebylo, nechtěli bysme jí. Je řidičkou kamiónu, ale její šestinápravový kolos má bohužel na Řadoff vjezd zakázán.

MAREK

vedoucí od roku 2010

Vždy cca uprostřed řadoffského pobytu ochraptí. Nemá chatrné zdraví, ale nešetří své hlasivky při doprovodu své kytary. Na kytaru zahraje téměř cokoli. Sestoupil k nám shůry a my jsme tomu moc rádi.

KAČKA R.

vedoucí od roku 2011

Musela se napřed podívat do Ameriky, aby v zápětí zjistila, že Řadoff je ta pravá Amerika. Už je naše! Trpí nespavostí a pak kvůli tomu trpí. Je noblesní a šarmantní.

BARČA

vedoucí od roku 2013

Velká cestovatelka, která již byla i na místech o kterých ani nikdo nikdy neslyšel. I když procestovala skoro celý svět, na Řadoff se vždy ráda vrací – dobře totiž ví, že „Všude dobře, na Řadoffě nejlépe“.

ADAM

vedoucí od roku 2014

Jeden z těch, který se během svých pionýrských dob do Řadoffa zamiloval. A tak s námi pokračuje i v dalších letech jako vedoucí. Energie, která v něm vře, by vydala na dva Temelíny. Když si vleze do popelnice, sluší mu to.

MARTIN

vedoucí od roku 2014

Nikdo z nás nemá tak dlouhé vlasy. Při diskotéce je ho (a jeho vlasů) plná stodola. Uznává jen kapely co umějí hrát, kolem pasu nosí umělohmotný drát.

DRAKOUŠ

jedoucí od nepaměti

Nepostradatelný člen Řadoff Crew. Přiveze a odveze cokoliv, odkudkoliv a kdykoliv. Jeho maximální nosnost je nekonečná. I cesta je pro něho cíl.